Kto sme a čo ponúkame

firma apocomp

Naša firma sa nachádza v obci Biely Kostol pri Trnave. Na trhu pôsobíme od mája roku 2003. Zaoberáme sa predajom počítačových zostáv, komponentov, príslušenstva a kancelárskej techniky.

Ponúkame široký výber počítačových zostáv, pre rôzne druhy používania. V ponuke máme aj predaj a servis registračných pokladní EURO. Ak zákazník nenájde v ponuke presne to, čo potrebuje, môže bez problémov svoje požiadavky prekonzultovať s predávajúcim, ktorý potom navrhne vhodné riešenie.

Medzi naše služby patrí aj poskytovnaie mikrovlnného pripojenia na internet v obciach Biely Kostol, Ružindol, Zeleneč, Jablonec, Zvončín, Špačince, Suchá nad Parnou, Horné Orešany, Dolné Orešany, Košolná a Boleráz. V obciach Biely Kostol, Ružindol, Zeleneč, Zvončín, Špačince, Suchá nad Parnou, Horné Orešany, Dolné Orešany, Košolná a Boleráz je možnosť pripojenia aj na frekvencii 5GHz.

Poskytujeme tiež servis a údržbu počítačovej a kancelárskej techniky, ako sú napríklad kopírky, tlačiarne, multifunkčné zariadenia, faxy a ďalšie iné.

Ďalšou možnosťou v ponuke je aj možnosť inštalácie legálne zakúpeného softvéru, napríklad operačných systémov, alebo ďalších softvérových produktov rôzneho druhu.